Hakkımızda

Slider

Neler Yapıyoruz?

Dünyanın heryerlerindeki projeleri planlayan,üreten ve montajını yapan güçlü bir ekibiz.

Otel Projeleri

Birçok ülkede zincir oteller başta olmak üzere toplamda 39 otel projesini tamamlamış olan rogi, otel projelerinde genel mekan, lobi, restaurant ve odaların tüm ahşap işlerini sabit ve hareketli mobilyaların üretimini ve montajını başarıyla gerçekleştirmiştir.

AVM Projeleri

Rogi, yurtiçi ve yurtdışı AVM projelerinde ihtiyaç doğrultusunda sabit ve hareketli tüm mobilyaların üretim ve montajlarını tamamlamıştır.

Hastane Projeleri

Büyük hastane projelerinde hasta odaları, bankolar, akrilikler başta olmak üzere tüm sabit ve hareketli mobilyaların çizim üretim ve montajlarını profesyonel yaklaşımlarla uygulamıştır.

Konferans Salonları

3000 kişilik 4 adet ve daha küçük toplamda 23 adet konferans salonunun sahneleri, duvar ve akustik panelleri, koltukları dahil olmak üzere tüm sabit ve hareketli mobilya uygulamalarına başarıyla imza atmıştır.

1994 yılında 50 m2 lik bir atölye olarak kurulan ROGİ, kuruluşundan bugüne kadar kullandığı üretim teknolojisi ve kalitesiyle sektörün önde gelenleri arasında yer almıştır.

Rogi konularında uzman yönetici kadrosu, mimari ve ARGE ekibiyle, 300’e yakın üretim kadrosu eşliğinde, 6.800 m2’lik fabrikasında müşterilerine sektörünün en iyi ürünlerini sunmaktadır.Projelerdeki tüm hareketli mobilya ve sabit ahşap üretiminin yanı sıra, her türlü iç mekân uygulamalarında projelendirme aşamasından başlayarak üretime, lojistiğe ve montaja kadar projenin her aşamasında hizmet vermektedir.

Birçok büyük projeye ürettiği ürünler ile imzasını atan ROGİ, koltuktan, duvar kaplamasına, ahşap kapıdan, ofis mobilyasına kadar tüm mobilya ve ahşap uygulamalarında müşterilerinin yanında çözüm ortağı olarak yer almaktadır.

Otel, AVM, hastane, ofis, restoran, konferans salonları, residence gibi birçok ulusal ve uluslararası markanın dünyanın her yerindeki projeleri için planlayan, üreten, montajını tamamlayan güçlü bir üretim kapasitesine sahip küresel bir proje yönetim şirketi olan Rogi, sürekli büyüyen bir marka olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Organizasyon şeması için tıklayınız.

Ofis
Fabrika