1994 yılında 50 m2 lik bir atölye olarak kurulan ROGİ, kuruluşundan bugüne kadar kullandığı üretim teknolojisi ve kalitesiyle sektörün önde gelenleri arasında yer almıştır.

Rogi konularında uzman yönetici kadrosu, mimari ve ARGE ekibiyle, 300’e yakın üretim kadrosu eşliğinde, 5.450 m2’lik fabrikasında müşterilerine sektörünün en iyi ürünlerini sunmaktadır.Projelerdeki tüm hareketli mobilya ve sabit ahşap üretiminin yanı sıra, her türlü iç mekân uygulamalarında projelendirme aşamasından başlayarak üretime, lojistiğe ve montaja kadar projenin her aşamasında hizmet vermektedir.

Birçok büyük projeye ürettiği ürünler ile imzasını atan ROGİ, koltuktan, duvar kaplamasına, ahşap kapıdan, ofis mobilyasına kadar tüm mobilya ve ahşap uygulamalarında müşterilerinin yanında çözüm ortağı olarak yer almaktadır.

Otel, AVM, hastane, ofis, restoran, konferans salonları, residance gibi birçok ulusal ve uluslararası markanın dünyanın her yerindeki projeleri için planlayan, üreten, montajını tamamlayan güçlü bir üretim kapasitesine sahip küresel bir proje yönetim şirketi olan Rogi, sürekli büyüyen bir marka olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Organizasyon şemamızı incelemek için tıklayınız .